KONST / Litografier / Serigrafier 15385456
nr 1538 5456
Serigrafier
2 st, Bent Wallberg. Signerad, numrerad 24-44/275, daterad -01-02. Bildmått: 48x58-51x58 cm, yttermått inklusive ram: 75x82 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
1.200 kr
måndag 1 maj 2023
kl 19:55:39
100 kr
150 kr
200 kr
500 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
400 kr
450 kr (Budbetjänt)
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr
6
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr